В Одесі будуть 4 місяці безкоштовно стерилізувати і робити щеплення від сказу бродячих котів і собак

0
59
У 24 ветеринарних клініках Одеси з 1 листопада по 28 лютого буде проходити благодійна акція “Допоможемо зупинити страждання кішок!”. Бродячих тварин будуть безкоштовно стерилізувати і робити щеплення від сказу.
Про це повідомили представники одеського “Німецького притулку”.
Ветеринари надаватимуть безоплатну медичну допомогу тільки тваринам з вулиці. “Пацієнтів” прийматимуть по запису і за зручним для кожної клініки графіком.
За умовами акції, ветеринари мають стерилізувати тварин, зробити їм щеплення від сказу, для бродячих собак після операції передбачено добу стаціонарного догляду в клініці. Кожній зі стерилізованих тварин на правому вусі зроблять татуювання у вигляді літери “А”.
Відзначимо, що у Верховній Раді нещодавно зареєстрували законопроект №7220, завдяки якому планується скоротити популяцію бродячих тварин. Він передбачає обов’язкову реєстрацію всіх домашніх тварин і оформлення на них документів, крім того кожному вихованцеві хочуть імплантувати чіп. Господарів домашніх тварин планують зобов’язати прищеплювати своїх вихованців кожні 3 роки. Також законопроект передбачає заборону на розведення безпородних домашніх тварин, а розведення породистих буде проводитися тільки за ліцензією в племінних розплідниках, кінологічних і фелінологічіх клубах.