В Одесі азербайджанець підлаштував ДТП, щоб вимагати гроші за подряпану машину

0
21

Громадянин Азербайджану навмисно спровокував аварію, щоб вимагати гроші у іншого учасника ДТП. Про це повідомили в прес-службі ГУНП в Одеській області.

Одним з потерпілих від шахрайських дій іноземця виявився водій «ВАЗу», який зіткнувся з автомобілем Mercedes, що належить зловмиснику, на Тираспольської площі.

В результаті аварії, Mercedes отримав невеликі подряпини. Однак оформляти матеріали разом з поліцією чоловіки з салону іномарки не захотіли і стали погрожувати розправою водію «ВАЗа», щоб він не дзвонив в поліцію.

Замість цього, 26-річний власник Mercedes зажадав 1600 доларів компенсації, забравши у водія «ВАЗа» права і талон на реєстрацію авто.

Наступного дня азербайджанець прийшов додому до потерпілого і під загрозою фізичної розправи зажадав компенсацію. Той грошей не мав і попросив розстрочку на два тижні. Але через цей час, суму зібрати все одно не вдалося. Тоді азербайджанець почав бити одесита. В цей час приїхала поліція, працівники якої затримали підозрюваного. Виявилося, раніше він вже притягувався за розбій та грабежі.