В Одесі анонсують показ фільма про Олега Сенцова на честь його дня народження

0
7
В Одесі 13 липня анонсують показ фільму «Процес: російська держава проти Олега Сенцова» і акцію «Напиши побажання» на честь дня народження режисера.
Як повідомляється на сторінках заходів в Facebook, фільм можна подивитися в «Зеленому театрі», а акція пройде в Стамбульському парку.
Документальний фільм Аскольда Курова «Процес» про режисера Олега Сенцової, який знаходиться в ув’язненні в Росії, вийшов в український прокат 6 квітня 2017 року.
Крим.Реаліі спільно з Радiо Свобода і Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA випустили спеціальний проект «Кіногерой Олег Сенцов» про кримчанина, режисера, політв’язня Олега Сенцової. Проект підготовлений до прем’єри фільму.
Олег Сенцов разом з Олександром Кольченко був затриманий представниками російських спецслужб в Криму в травні 2014 по звинуваченню в організації терактів на півострові. У серпні 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва свою провину не визнали.
Правозахисний центр «Меморіал» вніс Сенцова і Кольченко до списку політв’язнів.