Управління міськради уклало новий договір про ремонт Потьомкінських сходів з компанією «Екобуд»

0
33

Управління капітального будівництва Одеської міської ради уклало договір з малим підприємством у формі товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «Екобуд».

Відповідне оголошення опубліковане в системі електронних закупівель Рrozorro.
Згідно з оголошенням компанія повинна одержати 7 мільйонів 221 тисячу 494 гривні.
Укладення договору і виплата компанії зазначеної суми обґрунтовується необхідністю в проведенні додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але котрі стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту. Компанія отримає 6 мільйонів 390 тисяч гривень у 2017 році і ще 831 тис 494 гривні.

Нагадаємо, постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Одеської міської ради схвалила виділення ще 7 мільйонів гривень компанії,  що реставрує «Потьомкінські сходи». Компанія «СК Екобуд», що виконує роботи на об’єкті, в березні зажадала виплатити їй ще 8,2 мільйона гривень . Начальник управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Андрій Шелюгін заявив тоді, що мерія повинна розрахуватися з підрядником за додаткові роботи по зміцненню сходів, які було виконано в минулому році.