Українці отримають ще одну можливість подорожувати в прекрасну Італію. Український Кабінет Міністрів оголосив, що незабаром Одеська область отримає поромне сполучення з Адріатичним узбережжям.

Йдеться про новий поромі, який буде ходити з Чорноморська, що під Одесою, в Барі. Це місто також відоме тим, що воно є найбільшим пасажирським портом Адріатичного моря, до того ж одним з найбільших у всій Італії.

Поки що ніякої конкретики немає, але українські міністри мають попередню домовленість з італійськими колегами, яка була досягнута в ході їхнього недавнього візиту в Італію. Тому про терміни запуску цього маршруту та інші деталі, в першу чергу, про вартість такої подорожі, говорити поки не доводиться.
Барі є великим торговим і туристичним містом Італії. Він, а також Неаполь, – найбільші міста даного регіону Італії (Апуіля). Барі навіть може позмагатися з Неаполем за привабливістю для іноземних туристів.
З кожним роком популярність Барі у іноземців, в тому числі українців, зростає. Логічно припустити, що з запуском нового маршруту з України число українських туристів на Адріатичне узбережжя Італії теж виросте.

Крім морського порту Барі, за допомогою якого місто з’єднаний з рядом європейських держав, в це місто туристи можуть подорожувати наземним або авіаційним транспортом. Біля міста розташовується відносно великий аеропорт з великим пасажиропотоком, який, крім іншого, обслуговує також лоукост-компанії. У свою чергу Чорноморськ – багато в чому теж примітний місто. Він, поряд з Одесою, є одним з найбільших портів країни. За минулий рік його вантажообіг склав майже 22 мільйони тонн.