У знаменитому сквері «Пале-Рояль» рубають дерева і захоплюють територію

0
45

У знаменитому одеському дворику-сквері «Пале-Рояль» біля Оперного театру будують незаконне кафе.

Про це повідомляє видання «Мегафон». Редакцію повідомила мешканка одного з будинків даного двору Анна Цуканова.

«Прямо зараз йде незаконне будівництво кафе – в самому центрі міста, в садку «Пале-Рояль». Його роблять з квартири, без будь-яких дозвільних документів. Про це ми знаємо з відповіді архітектурного управління, вони в липні були за адресою і їх не пустили, їм не надали документи, про що є відповідний акт. Ми в п’ятницю викликали поліцію, пояснювали ситуацію, вона разом з нами дивилася як будівельники працюють», – розповіла Цуканова.

За її інформацією, якась собі Ольга Гриценко-Веселовська та її чоловік Олександр Гриценко-Веселовський (за документами) в грудні 2016 року купили квартиру на першому поверсі за адресою пров. Чайковського, будинок 19, кв. 2.

«Навесні вони почали будівельні роботи. А в кінці червня вони самовільно вирубали палісадник на території перед будинком і зрізали огорожу палісадника. В результаті питань до власників вищевказаної квартири з приводу знесення палісадника з’ясувалося, що вони будують кафе. Починаючи з цього моменту, мешканці будинку №19 намагаються з’ясувати чи є у них дозвоіл на будівельні роботи. Відповідей немає! Але є: захоплення території перед будинком, обнесення цієї території парканом, вирита і закопана величезна яма 2 метри під стіною будинку, вирубані двері з віконного отвору, проведена основа для вентиляційної труби. І ми знаємо, що дозволів на всі ці дії у власників немає!», – повідомила одеситка.

«Ми знаємо, що під їхньою квартирою знаходиться бомбосховище, яке ніким не приватизовано, минулі власники квартири намагалися це зробити. Напевно нові власники квартири №2 вже захопили його, так як з придбаної квартири 70 кв. м. кафе вийшло б маленьким. І це при тому, що країна втягнута в страшну війну! Тим хто будує кафе абсолютно наплювати на всі питання і протести мешканців будинку, приписи, поліцію. Звичайно, ми вже замислюємося про позов до суду, але на це потрібен час, а саме його і немає. Ну, ось що робити? Куди йти, дзвонити, писати, так, щоб відреагували ШВИДКО і щоб ЗУПИНИЛИ ЇХ, а? Головне – щоб перевірили законність їх дій», – підсумувала вона.

Одеситка також зазначила, що мешканці будинку будуть вдячні будь-якій допомозі від репоста, порад і телефонів, тих хто може в такій ситуації допомогти до особистої участі в зборах та мітингах.