У Вилковому врятували з мілководдя трьох дельфінів

0
30

Три дельфіна виплили на мілину в районі гирла Дунаю у Вилковому Одеської області і могли б загинути там, якби не швидка допомога відпочиваючих, що витягли їх в море. Про інцидент розповіла в Facebook одеситка Олена Сивак.

За її словами, в неділю, 16 липня, вона разом з синами плавала на човні у Вилковому, сподіваючись побачити рожевих пеліканів. Кількох цих червонокнижних птахів їм вдалося зустріти як раз на мілководді – там птиці чатували на дельфінів що потрапили в біду, сподіваючись не упустити здобич. Відпочиваючі змогли витягнути двох дельфінів в море на ковдрах.

“Хлопці взяли ковдру, протягнули акуратно під ним, і понесли в сторону глибокої води. І дельфін чомусь не поспішав відходити від мілини і все намагався повернутися назад… Хлопці повернулися до нашого човна, тільки зібралися вже продовжити подорож до пеліканів, як помітили ще двох дельфінів… Тепер стало зрозуміло, чому перший все так не хотів йти і повертався. Діватися нікуди, продовжуємо рятувати і наступних двох”, – написала Сивак.

За її словами, після того, як другого дельфіна перенесли в море на ковдрі, з третім так вже не вийшло.

“Третій був найбільший. Нести його вже хлопцям не було сил. Тому вирішили завантажити його на човен і дістатися човником ближче до моря”, – пояснила Сивак