З сьогоднішнього дня в Одесі діють нові обмеження проїзду в прибережну зону.
Відповідне розпорядження 13 червня підписав мер міста Геннадій Труханов. Документ частково дублює схожі розпорядження попередніх міських голів – як і раніше, проїзд в прибережну зону дозволений тільки машинам екстрених служб, співробітникам працюючих там підприємств, інвалідам та технічному транспорту. Однак є і відмінності.
Так, в новому документі уточнюється, що відпочиваючі можуть залишати свої автомобілі тільки на законних парковках і автостоянках.
Раніше дотримання обмежень контролювали співробітники правоохоронних органів, тепер цю функцію покладено на департамент муніципальної безпеки і КП «Муніципальна охорона». З ними доведеться узгоджувати проїзд громадянам, що працюють і проживають в прибережній зоні.
Також уточнюється ділянка, де необхідно встановити нові перепони: «Комунальному підприємству «СМЕП» до 15 червня 2017 року розробити і узгодити схему організації дорожнього руху в прибережній зоні Одеси; встановити відповідні дорожні знаки. Комунальному підприємству «Узбережжя Одеси» до 15 червня встановити механічні засоби, що перешкоджають вільному проїзду автотранспорту (шлагбауми, обмежувальні сфери і т.п.) до нижньої набережної від 11-ї до 16-ї станції Фонтану, розташованої між траверсами №6-б і №16-б другої черги протизсувних споруд», – йдеться в розпорядженні мера.