У парку Перемоги продовжують чистити нижній ставок

0
285

У парку Перемоги продовжують чистити нижній ставок, в якому, як з’ясувалося, скупчилися цілі гори сміття.

Те, що наші читачі раніше прийняли за цемент, виявилося мулом, який зараз теж намагаються прибрати. Два трактори снують по бетонній чаші і допомагають чоловікам в помаранчевих жилетках згрібати досить смердючі відкладення. У них, до речі, трапляються цікаві знахідки, зокрема, монетки різного гатунку і госпрінадлежності.

На жаль, при осушенні ставка загинуло чимало живності – черепах та риб. Втім, більшу частину мешканців водойми комунальники і небайдужі одесити врятували. Їх вручну перенесли у верхні ставки.

Нагадаємо, через порушення водообміну ставки парку Перемоги час від часу квітли. У 2016 році міська влада вичистили другий і третій водойми. Тепер нарешті взялися за нижній. Крім очищення, тут полагодять фонтан.

Крім того, «Сервісний центр» відновить нормальний рух води у каскаді, щоб можна було наповнювати ставки з одного джерела (зверху вниз). Зараз це роблять окремо в кожному водоймищі. Роботи триватимуть до 1 червня.

На початку 2018 го року нижній ставок прикрасили світловим шоу. Встановлені по периметру нижнього ставка світлодіодні ліхтарі змінюють колір під музику. Крім того, у ставку з’явилися надводні світлові декорації у вигляді водяних лілій – всього 120 штук. Вартість проекту склала 4700000 гривень, виділених у рамках «Громадського бюджету».

Фото – Олександр Гіманов