Кілька днів тому в Кілії на вулиці Миру невідомі особи жорстоко побили місцевого жителя, який за інформацією кілійців не нехтував квартирними крадіжками по всьому місту.
В результаті події у чоловіка проламаний череп, множинні гематоми, перелом ключиці, ноги тощо.
Незважаючи на серйозність травм, постраждалий відмовився писати заяву в поліцію, так як знає хто і за що його побив.
Як повідомляють місцеві жителі, побитим є Сергій Чорний, якого поліція вже більше 10 разів притягала до відповідальності за скоєння крадіжок, але суд його під різними приводами відпускав кожного разу.
Люди відзначають, що Чорний має підтримку відомого в місті скупника краденого, який допомагає йому і ще кільком його «колегам» вирішувати питання в суді. При цьому сам «герой», за словами кілійців, до нападу поводився дуже зухвало і особливо не приховував, чим він заробляє на життя.
За непідтвердженою інформацією, втомившись від суддівського свавілля, деякі місцеві жителі, які раніше постраждали від дій Чорного, озброївшись шматками арматури, вирішили самотужки покарати зловмисника.
На інцидент вже відреагував голова Кілійської районної ради Павло Бойченко.
За його словами, найближчим часом буде направлено депутатські запити в правоохоронні органи за фактами неправомірних дій як самих домушників, так і їх «даху». Крім того, буде проведено нараду за участю керівництва поліції і прокуратури, в ході якої будуть вирішуватися питання поліпшення криміногенної обстановки в районі.
«Останнім часом отримую численні звернення щодо погіршення криміногенної ситуації в районі та містах Вилкове та Кілія, і неефективної діяльності правоохоронних органів.
Сьогодні ми ініціювали нараду за участю керівництва поліції і прокуратури щодо посилення координації дій між правоохоронними відомствами з метою більш оперативного і ефективного реагування на правопорушення.
Неприпустимим є і той факт, що злочинців-рецидивістів, яких затримала поліція за вчинення серйозних правопорушень, суд відпускає. Вимагаємо від суду чітко і максимально жорстко реагувати і виносити рішення особливо в тих випадках, коли мова йде про злочинців, які неодноразово вчиняли злочини.
Сподіваюся що найближчим часом ми будемо бачити чіткі і ефективні дії правоохоронців і покараних злочинців», – зазначив голова райради.