Одеську спеціальну школу №75 вирішили відремонтувати. Про це «Пушкінська» дізналася з тендеру, опублікованого на платформі «Prozorro».
Сама будівля чекає капітальний ремонт: фундамент посилять, оновлять стіни, стелю, підлогу, фасад та покрівлю. У школі встановлять нові системи вентиляції, кондиціонування, каналізації, опалення та водостоку. Будівля захистять від блискавок і в ньому з’явиться гідравлічний підйомник для людей з обмеженими фізичними можливостями. На все це з міського бюджету готові витратити 14 245 600.
До ремонту повинні приступити вже в серпні цього року, а закінчити не пізніше, грудень 2020. Хто саме буде ремонтувати школу для дітей з особливими потребами – поки невідомо. Аукціон відбудеться 19 липня. Замовником робіт виступає міське управління капітального будівництва.
Відзначимо, Одеська спеціальна школа № 75 функціонує з 1929 року і раніше була єдиною допоміжної школою в місті. У школі вчаться діти з особливими освітніми потребами. Сама будівля побудована в 1885 році і належало почесному мировому судді Михайлу кефаль.