Турецькі журналісти знімають фільм про Одесу

0
13
Для турецьких журналістів, які знімають фільм про Одесу, організували прес-тур.
Одесу відвідала група журналістів з Туреччини з метою знайомства з містом та зйомок фільму про нього. Візит журналістів організований департаментом культури і туризму Одеської міської ради.
Свою мандрівку  містом турецькі журналісти почали з Літературного музею, де познайомилися з досягненнями одеської літературної школи. Також гості оглянули експонати знаменитого Саду скульптур.
На електромобілі представники турецьких ЗМІ проїхали по морському узбережжю, познайомилися з арт-об’єктами пляжу «Ланжерон».
Крім того, журналісти мали можливість побувати в Одеському художньому музеї та ознайомитися з колекцією вітчизняного образотворчого мистецтва, почути історії про підземелля Одеси, спустившись в катакомби, і відзняти побачене на камеру.
Ще одним важливим об’єктом відвідування став Стамбульський парк, де із задоволенням проводять своє дозвілля одесити і гості міста.
Своєрідність українських традицій і кухні, яскраві виступи національних колективів гостям представили під час свята в с. Маринівка.
Журналісти Стамбула підготують фільм про наше місто, який буде показано в Туреччині для популяризації Одеси як культурного центру з багатою історією і хорошими умовами для відпочинку.