Білгород-Дністровський суд присудив реальний термін раніше судимому чоловікові, який в серпні поточного року побив в опорному пункті в Затоці старшого дільничного офіцера поліції.
Нагадаємо, як повідомляла «Бессарабія INFORM», 10 серпня 23-річний чоловік в стані алкогольного сп’яніння зайшов в приміщення опорного пункту і напав на працівника поліції, який раніше викрив його в скоєнні злочину і притягнув до відповідальності. Таким чином зловмисник вирішив помститися правоохоронцю.
Згідно з висновком судово-медичної експертизи поліцейський отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми та струсу головного мозку, множинні садна і синці на обличчі. Ці травми були кваліфіковані як легкі тілесні ушкодження.
На суді обвинувачений повністю визнав себе винним і заявив, що щиро розкаявся в скоєному і просив суворо його не карати, обіцяючи більше не здійснювати кримінальні злочини.
При призначенні покарання суд врахував, що обвинувачений раніше притягувався до кримінальної відповідальності, має не зняту і не погашену судимість і, звільнившись з місць позбавлення волі умовно-достроково, вчинив новий злочин.
У зв’язку з цим суд дійшов висновку, що його перевиховання та виправлення неможливе без відбування покарання і засудив до одного року і двох місяців позбавлення волі.