Суд розгляне законність будівництва багатоповерхівки на Французькому бульварі

0
12
Апеляційний господарський суд Одеської області ухвалив клопотання кооперативу “Пайовики Жаботинського”, які зажадали перевірити законність виділення землі під будівництво ЖК “Набережний квартал” на Французькому бульварі.
Нагадаємо, що інвестори довгобуду “Набережний квартал” розділилися на дві групи: засновано два кооператива, один з яких виступає за якнайшвидшу добудову будинку, а інший – сприяє розірванню договору між замовником і виконавцем робіт.
Сьогодні суд встав на сторону “Пайовиків Жаботинського”, які хочуть розірвати договір з компанією-забудовником “Набережний квартал”.
В їх клопотанні ставиться питання про законність виділення землі під забудову, яка раніше була у власності Міноборони, і за даними Геокадастра її нинішній статус не очевидний. Суд постановив детальніше розібратися в цьому питанні.
Відзначимо, що близько 200 інвесторів “Набережного кварталу” вважають “Пайовиків Жаботинського” – “фейковою” організацією, за якою стоїть сам забудовник і намагається затягнути процес в судах. У свою чергу, представники цього кооперативу кажуть що хочуть розірвати договір з скомпрометованим забудовником і домовитися з іншою компанією про завершення будівництва їхнього будинку.