Троє громадян іноземної держави, які прибули на територію України з метою навчання в Одесі, вирішили отримати «додатковий прибуток». Юнаки на стоянці одного з торгівельно-розважальних центрів застосували фізичну силу і заштовхали неповнолітнього одесита в автомобіль, після чого поїхали з місця події. Зловмисники забрали у жертви мобільний телефон, грошові кошти та золоті вироби.

Злочинці сховали викраденого хлопця в квартирі, зв’язали його і заклеїли рота скотчем. Після цього подзвонили батькові дитини з вимогою передати грошові кошти в обмін на свободу сина. Зловмисники погрожували батькові позбавити сина життя. Коли чоловік зібрав необхідну суму і передав її зловмисникам, заручника відпустили.

Тільки після цього потерпілі зважилися звернутися в правоохоронні органи. Працівники Шевченківського відділення поліції швидко вийшли на слід злочинців. При затриманні у них було вилучено речові докази. Учасників злочину затримали.
За даним фактом розпочато відразу три кримінальні провадження у ч.2 ст.187 (розбій), ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ст.189 (вимагання) УКУ. Слідство триває.