За інформацією фахівців Одеського управління Офісу ВПП УКРІНФОРМ з початку року від великих компаній півдня України в підтримку українського обороноздатності надійшло понад 150 млн.гривень.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 41400000 грн, тобто більше ніж 13%.
Тільки за червень цього року відрахування військового збору склали 27 млн. 400 тис. Грн.
Як підкреслила глава Одеського управління Офісу Вікторія Талпа, позитивна динаміка надходжень збору зрозуміла, адже фіскальними органами регіону постійно проводяться заходи щодо легалізації праці. А, по-друге, завдяки сумлінності великих роботодавців, які оформляють належним чином трудові відносини і поважають своїх робочих, виплачуючи їм офіційну заробітну плату, своєчасно і в повному обсязі міститься і відраховується до бюджету військовий збір.
Нагадаємо, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику податку у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри. Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав за цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті прийому-передачі виконаних робіт (наданих послуг). В цьому випадку відповідальним за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов’язань у формі та у спосіб, визначених статтею 176 Кодексу.