В Одесі відбудеться досвітній забіг

0
31

23 липня на світанку одесити пробіжать дистанцію 3 км за півгодини.

За словами організаторів в спортивному заході «Run. Sun. Yoga» візьмуть участь понад 200 бажаючих. Для участі в передсвітанковому забігу через соціальні мережі вже зареєструвалися понад 180 осіб.
Програма включає в себе подолання учасниками дистанції 3 км за півгодини. Відзначимо, збір бігунів і організований старт відбудеться 23 липня, о 5 годині ранку, біля пам’ятника Дюку де Рішельє.
У забігу візьмуть участь, як досвідчені спортсмени, так і початківці, тому кожен учасник зможе вибрати для себе групу бігунів відповідно до свого фізичного стану.

Фініш заплановано на терасі біля дельфінарію «Немо» на пляжі «Ланжерон». Учасники, що подолали дистанцію, зустрінуть світанок, зарядиться сонячною енергією, сфотографуються і відпочинуть перед заняттям йогою, заняття якою приносять гармонію і спокій, користь для розуму, тіла і духу.

Організатори пояснюють чому вибрали досвітній час: «під час сходу сонця в просторі виділяється особлива енергія, яка оздоровлює людину і, виконуючи комплекс вправ, ми вбираємо в себе цю енергію».