Одеські спортсмени стали переможцями на міжнародних змаганнях з карате, які пройшли 6 і 7 липня в хорватському місті Умаг. Про це повідомили в регіональному відділенні Національного олімпійського комітету.

На етапі «Карате 1 Молодіжна ліга» переможцем серед 120 спортсменів став одесит Костянтин Черненко. Він боровся в куміте, категорія «до 50 кг». Спортсмен переміг шістьох суперників: Маріо Федеріко з Італії, Етана панзе з Бельгії, Михайла Зрніча з Боснії, Ікера Леала з Іспанії, в півфіналі – Ісу Чагаєва з Австрії. У вирішальному поєдинку переміг Васілеоса Паппас з Греції.
Також чемпіонкою стала Юлія Палашевська. Спортсменка боролася в категорії «до 50 кг» серед молоді.
Крім того, одеські спортсмени зайняли почесні місця на турнірах. Бронзову медаль у змаганнях завоював Костянтин Ковтуненко, який боровся в категорії «до 63 кг», серед 114 учасників. Ще два спортсмени з одеського регіону посіли сьоме місце. У ката серед 116 учасників боровся Ярослав Федоров з Чорноморська. А одеситка Аріадна Панчук брала участь в змаганнях серед юніорів в куміте, категорія «до 53 кг», серед 68 учасників.