«Одеса» обіграла «Аркадію» з хокею в матчі відкритого чемпіонату міста

0
497

«Одеса» обіграла «Аркадію» в черговому матчі відкритого чемпіонату міста з хокею з шайбою.

Гра пройшла днями в Палаці спорту. Рахунок зустрічі – 6: 3.

З перших хвилин матчу «Аркадія» кинулася атакувати ворота суперника, створюючи небезпечні моменти один за іншим. В одній з атак після передачі Конотопенка Клег кинув по воротам, і шайба потрапила в коник захиснику «Одеси», від якого увійшла в сітку. «Аркадія» повела.

У другому періоді «Аркадії» вдалося збільшити свою перевагу до трьох шайб, але тут сталося несподіване. Програючи з рахунком 0: 3, «Одеса» «включилася» в гру і закинула дві шайби. У третьому періоді «городяни» спочатку зрівняли рахунок, а потім вирвалися вперед.

Підписуйтесь на нас в Facebook та в Telegram, щоб швидше дізнаватися про всі новини.