Одеська міськрада надасть організаційну підтримку громадської організації «Клуб ветеранів плавання і спорту” Гаврілич Мастерс “в проведенні Міжнародних змагань з плавання на відкритій воді” Чорноморська Перлина “. Про це повідомляє департамент інформації Одеської міськради.
Згідно з розпорядженням, опублікованим на сайті муніципалітету, змагання пройдуть 28 червня 2019 року, з 7.00 до 20.00 в морській акваторії та на території пляжу “Ланжерон”.
Орієнтовна Кількість учасников заходу – 500 осіб.
Міський голова Геннадій Труханов розпорядівся департаменту муніціпальної безпеки спільно з головного управлінням Национальной полиции в Одеській області Забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходу, а такоже залучіті співробітніків ГосЧС.
Департаменту охорони здоров’я – Забезпечити чергування двох машин «Швидкої допомоги» и бригад фахівців во время проведения заходу.
Крім того, департамент культури і туризму Одеської міської ради повинен посприяти в проведенні концертно-розважальної програми в зоні проведення змагань.
До заходу КП “Узбережжя Одеси” має прибрати сміття і забезпечити належний санітарний стан території пляжу “Ланжерон”, а також простежити за наслідками.
Також на місці чергуватимуть водолази.
Міський голова поклав контроль над виконанням розпорядження на свого заступника – Павла Вугельман.