Сьогодні одеський «Чорноморець» приймав на своєму полі «Олімпік» (Донецьк).

Як повідомляють на сайті клубу, на початку матчу одесити намацали слабке місце на правому фланзі оборони гостей і продовжували нагнітати тиск, раз по раз посилаючи м’яч в штрафну суперника. Ініціатива «Чорноморця» привела до конкретного результату на 33-й хвилині. Татарков подав зліва, Бобко в боротьбі із захисником трохи змінив напрямок польоту м’яча, а Гладкий, продемонструвавши відмінне відчуття гола, опинився в потрібному місці в потрібний час: його удар головою відправив м’яч у ворота – 1: 0.

«Чорноморець» продовжував атакувати, і тим більш несподівано вийшов м’яч, забитий Сондея: опинився на самоті в штрафному майданчику «олімпієць» спокійно «розстріляв» Безрука. Відповідь «моряків» пішов миттєво: на сей раз Татарков асистував справа, а на вістрі атаки знову опинився Гладкий, і на перерву команди пішли за рахунку 2: 1.

Другий тайм почався з потужного удару Бобко, з яким Махарадзе впорався з великими труднощами. «Чорноморець» не зменшував обертів, але суперник не збирався здаватися, що засвідчив потужний «постріл» Сондея (м’яч пролетів над поперечиною). Той же Сондей небезпечно накидав м’яч на дальню штангу (партнери не встигли). «Чорноморець» відповів ударом головою вийшов на заміну Семеніва. Махарадзе до пори до часу рятував своїх партнерів, однак і він нічого не зміг вдіяти на 82-й хвилині. Передача Третьякова вийшла настільки підступною, що Матяж пробивав вже у порожній кут воріт. Підсумок матчу – 3: 1 на користь «моряків».

Відзначимо, остання перемога була здобута одеситами в листопаді минулого року в матчі з сьогоднішнім опонентом. Потім «Чорноморець» видав затяжну безвиграшну серію, причому в останніх двох турах підопічні Костянтина Фролова програли прямим конкурентам у боротьбі за збереження прописки в еліті – «Сталі» та «Карпатам».

Підписуйтесь на нас в Facebook та в Telegram, щоб швидше дізнаватися про всі новини.