Зорянської «Балкани» завдяки швидкому голу обіграли останню команду першої ліги «Черкаський Дніпро». Завдяки цій перемозі, футбольний клуб з Саратського району піднявся на 11 місце з 18-ти і трохи віддалився від небезпечної зони.

Не зовсім вдалий початок весняної частини чемпіонату (чотири очки в п’яти матчах) спонукало наставника «Балкан» Андрія Пархоменко виставити на гру 28-го туру максимально атакуючий варіант складу. В основі вийшли три номінальних нападників – пару центрфорвардів склали кращий бомбардир команди в нинішньому чемпіонаті Владислав Кабанюк і досвідчений Сергій Кузнецов, а капітан «Балкан» Олександр Райчев грав флангового півзахисника, змінюючись позиціями по ходу першого тайму зі старожилом українського клубного футболу 40-річним Анатолієм Опрей. Саме Опря та відкрив рахунок на другій хвилині, головою замкнувши навіс з лівого флангу. У перші 45 хвилин господарі упустили мінімум три можливості, щоб збільшити перевагу. Удари Сергія Платунова і Богдана Саламахи парирував воротар «Черкаського Дніпра» Орест Будюк, а постріл Олександра Ільницького прийшовся в поперечину.

У другому таймі «Балкани» трохи зменшили оберти. Моменти біля воріт гостей практично зникли, в той час як самі футболісти з Черкас кілька разів простили захист Зорянської клубу, хоча неузгоджені, а часом розслаблені дії гравців оборони «Балкан» не раз могли каратися. М’яч проходив в сантиметрах від лінії воріт, який захищав Олексій Паламарчук і дивом розминався зі штангою. За підсумками матчу «Черкаський Дніпро» залишився на 18-му місці, а «Балкани», набравши 33 очка, піднялися на сходинку вгору. Наступну гру зарянци проведуть в Охтирці проти «Нафтовика».

Відзначимо, що гру в Зорі обслуговувала бригада суддів на чолі з Анастасією Романюк з Івано-Франківська. Так що гравцям довелося вести себе більш стримано і при жорстких зіткненнях і хворобливих поданих підбирати емоційні вигуки.