Зловмисниця, користуючись службовим становищем, від свого імені підписувала відомості і привласнювала кошти призначені для виплати пенсій. Жінка знала про те, що з деяких причин окремі жителі району не отримували соціальну допомогу і вирішила скористатися ситуацією. Про це розповіли в прес-службі ГУ Нацполіціі в Одеській області.
У поліцію звернувся представник підприємства «Укрпошта», указавши, що ревізія виявила велику нестачу. В решті решт було виявлено, що одна зі співробітниць підприємства привласнила собі суму понад 10.000 гривень.
«Зловмисниці повідомлено про підозру що до вчинених правопорушень, передбачених частиною 3 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Підозрюваної загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років », – зазначив начальник Київського відділу поліції Олександр Лазар.