Сьогодні в Одесі Сергій Жадан презентує свій новий роман «Інтернат»

0
33

У новій книзі Жадана мова йде про війну на Сході України. Головний герой – вчитель, який спостерігає, як лінія фронту наближається до його дому.

Автор особисто представить читачеві свій роман «Інтернат», який розповість про те, як змінилося життя людей з початком війни на сході України.
Сергій Жадан розповідає, що інтернат – це одна з локацій роману, але в той же час – це ще й метафора. Метафора світовідчуття, метафора розгубленості, недолюбленности.

«Цю книгу добре було б прочитати людям, які ніколи не були на українському Сході, які складають своє враження про Донбас і українсько-російську війну виключно з повідомлень ЗМІ і загальних настроїв в соцмережах. Тим, хто готовий за електоральними відсотками побачити живі особистості», – розповідає про свій роман письменник.

Вперше роман представили 9 вересня на Міжнародному поетичному фестивалі Meridian Czernowitz. Одеська презентація «Інтернату» відбудеться 13 вересня в Зеленому театрі. Початок о 19:00, вхід вільний.

Серед творів Сергія Жадана – романи «Депеш Мод», «Anarchy in the UKR», «Месопотамія», поетичні збірки «Вогнепальні й ножові», «Ефіопія», «Життя Марії». Влітку почалися зйомки фільму за мотивами роману «Ворошиловград».