Штаб ВМС на Фонтані і військове містечко одеського батальйону морської піхоти будуть готові вже в цьому році

0
374

Будівництво штабного комплексу Військово-морських сил України і бази 137-го окремого батальйону морської піхоти буде завершено вже в цьому році.
Таку заяву зробив під час візиту в Одеську область міністр оборони України Степан Полторак.

Штаб, а разом з ним Інститут ВМС, військово-морський ліцей і коледж розмістяться в реконструйованих корпусах колишнього інституту сухопутних військ на 6-й станції Великого Фонтану. Роботи обійдуться бюджету в 150 з гаком мільйонів гривень.

Що стосується військового містечка батальйону морської піхоти, то він будується з нуля в Дачному Біляївського району і буде називатися Дачне-2.

«Це буде перша розвинена інфраструктура, побудована відповідно до стандартів НАТО, – заявив Полторак. – Будуються гуртожитку для військовослужбовців контрактної служби, а також військовослужбовців, які мають сім’ї. Тут зведуть новий спортивний комплекс, їдальню, окремі місця для проведення занять, навчальні корпуси. Активна фаза будівельних робіт почалася влітку минулого року… Сподіваюся, що в цьому році основні об’єкти будуть завершені і майже тисяча військовослужбовців окремого батальйону морської піхоти будуть жити в комфортних умовах».

Всього в Одеській області побудують 11 військових гуртожитків (казарм поліпшеного планування): три в Подольську, одну в Біленькому Білгород-Дністровського району, дві в Дачному і п’ять в Чорноморському Лиманського району.