Сбербанк Росії отримав у власність два готелі нардепа Климова в Одесі

0
79

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозволу ПАТ “Сбербанк” на придбання в Одесі двох готелів “Чорне море” по вул. Пантелеймонівській, 25 та Рішельєвської, 59.
Про це повідомляє прес-служба АМКУ, передає БізнесЦензор.

Зокрема, комітет погодив придбання у власність банку активів у вигляді цілісних майнових комплексів, що належать ПАТ “Туристично-виробнича фірма “Чорне море”.

Як повідомлялося, в грудні 2017 року Державна виконавча служба виставляла готель “Чорне море Рішельєвська” (Одеса) на продаж за борги по іпотеці.

Повідомлялося, що загальна площа готельного комплексу складає 12 тис. кв. м., номерний фонд – 225 номерів. Вона входить в мережу готелів “Чорне море” (“Туристично-виробнича фірма “Чорне море”), яка належить одеському бізнесменові, екс-власнику “Імексбанку” і чинному власнику футбольного клубу “Чорноморець” Леоніду Климову.

Згідно з даними веб-сайту мережі готелів “Чорне море”, в неї входять дев’ять об’єктів в Одесі, Одеській області та Києві. Головний офіс мережі розташований на вул. Маразлієвська, 1/20 в Одесі. Там же діє стадіон ФК “Чорноморець” і готель “Чорне море Парк Шевченка”.