Росія відмовилася прийняти втікача від українського правосуддя, фігуранта справи 2 травня

0
10
Фігурант «справи 2 травня» Владислав Ільницький, який намагався втекти до Росії, був видворений з цієї країни.
Про це пишуть в соцмережах соратники втікача.
Вчора його затримали в московському аеропорту «Домодєдово». Ільницький попросив політичного притулку: мовляв, стало відомо, що суд Чорноморська, що розглядає «справу 2 травня», збирається відправити його в СІЗО. Російські міграційники, однак, благання українського “запутінця” не почули.
«Його протримали в ізоляторі аеропорту більше доби, після чого заявили про недопуск до Росії. Він повернувся в ту третю країну (звідки прибув, – Ред.). Більше йому їхати нікуди. Майже напевно сьогодні одеський суд прийме рішення про його розшук, а з тієї країни, вже будьте впевнені, його запросто передадуть на розправу. Світить йому від 8 до 15 років », – написав у Фейсбуці ідеолог донецьких терористів Володимир Корнілов.
За нашими даними, Ільницького повернули до Білорусі – в Москву він прилетів з цієї країни.
Владислав Ільницький був т.зв. «куліковцем», тобто проросійським активістом, активним учасником подій весни 2014 року в Одесі. Його затримали відразу після трагедії 2 травня. Утримувався він в СІЗО. У серпні 2015 року Малиновський районний суд змінив йому запобіжний захід на домашній арешт.