Назріває нове підвищення вартості проїзду в міських маршрутках Одеси – департамент транспорту Одеської міськради пропонує підвищити вартість проїзду до шести гривень.
Питання про підвищення проїзду було піднято 2 червня на засіданні депутатської комісії Одеської міськради з транспорту. На думку директора департаменту транспорту міськради Олександра Ілько, нове підвищення тарифів – «гостра необхідність». При цьому чиновник вказує, що чинний тариф – 5 гривень, не дає можливість розвиватися підприємствам, що здійснюють перевезення. Основний внесок в підвищення витрат перевізників дає паливо. При існуючому тарифі немає можливості оновлювати автопарк, висококваліфіковані водії їдуть працювати за кордон. Все це може позначитися на безпеці. Тому новий тариф в 6 гривень пропонується як «тариф виживання».
За існуючою практикою, будь-які тарифи та їх обгрунтованість повинні бути досліджені в міському департаменті економічного розвитку. А так як в даному випадку тариф на перевезення в маршрутках є соціально значущим, важливо щоб свою експертну оцінку вартості підвищення тарифу дали б незалежні структури.