Риторика, притаманна адептам Кремля, прозвучала з вуст президента ОМКФ Вікторії Тігіпко.
Так, на сьогоднішній прес-конференції, присвяченій майбутньому кінофестивалю, коментуючи проблеми з візитами зірок в Одесу, Тігіпко назвала ситуацію на Донбасі громадянською війною, яка відлякує знаменитостей і їх агентів.
«Це люди, навколо яких – величезний бар’єр агентів, а для них – проста річ: у нас країна, в якій всередині є громадянська війна, у нас невирішений конфлікт. Тому, на жаль, вони після цього навіть не розмовляють. Тому треба набратися терпіння. І розуміти, що, привезення 300 іноземців в країну, де громадянська війна, це дуже серйозна перемога всієї команди кінофестивалю», – заявила Вікторія Тігіпко.
Відзначимо, позицію про те, що по відношенню до України немає зовнішньої агресії, а існує лише внутрішній збройний конфлікт, підтримують російські політичні діячі та їх прихильники.
До тогож, 16 червня в прямому ефірі «Громадського радіо» скандальний народний депутат від «ОппоБлока» Михайло Добкін також висловив переконання, що на сході України триває громадянська війна, в якій задіяні «одні громадяни України та інші громадяни України».