Попався на хабарі, поліцейський слідчий по ДТП проведе шість років у в’язниці

0
199

До шести років позбавлення волі з конфіскацією майна засудив Київський районний суд Одеси колишнього старшого слідчого відділу з розслідування ДТП слідчого управління ГУНП, який отримав великий хабар від винуватця аварії зі смертельними наслідками.

Екс-правоохоронця позбавили спеціального звання майора поліції і на три роки заборонили займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій. До вступу вироку в силу (його ще розглядатиме апеляцію) засуджений буде перебувати на волі: за нього внесено заставу в розмірі 128 тисяч грн.

Слідчому інкримінують отримання хабара від водія автомашини «Опель Вектра», який в ніч з 22 на 23 грудня 2016 року збив жінку на Водопровідній вулиці. Постраждала померла в лікарні.

Правоохоронець повинен був отримати від винуватця ДТП 10 тисяч доларів за закриття виробництва, потім погодився зменшити суму до 7 тисяч. Затримали його в момент отримання першого «траншу» в розмірі 1000 доларів США. Факт вимагання звинуваченням довести не вдалося, але те, що хабар був отриманий, суд визнав доведеним.