Помер одеський ідеолог «русского мира»

0
19

Відомий пропагандист та колишній депутат Одеської міської ради Григорій Кваснюк помер пізно увечері 11 червня.

Зазначається, що сепаратист Кваснюк до останніх днів виходив в ефіри терористичних каналів і відверто займався пропагандою антиукраїнських поглядів в Одесі. Також Кваснюк був закоренілим антисімітом.

В різний час він заявляв: «Западноукровское» бидло розуміє тільки одну мову – мову батога. Не зброї, а саме батога. Сучі холопи, онуки і правнуки холопів … Розмовляти з цими виродками марно. Вся історія «Западенщіни» – це історія рабства, прислужництва», «Хохлопітек – це така істота, яка з дерева злізла і назвала себе українцем. Ніякого відношення до українців вони, звичайно, не мають. Така, знаєте, мавпа-недолюдина». «Бити жидів! Брати автомати на шию і бити, вбивати жидів!».

Це лише невеликий перелік  цитат Кваснюка. Також сепаратист і адепт “русского мира” брав участь в мітингах, де в своїх виступах пропагував імперськість та оспівував СРСР. За визнанням багатьох колег і людей, яким доводилося працювати з Кваснюком старшим, він більше 10 років страждав на алкоголізм, до того ж останні 5 років в досить важкій формі. Відомо, що син покійного – Єгор Кваснюк приєднався до терористичної організації “ЛНР” і знаходиться у лавах “народної міліції” на тимчасово окупованих територіях Луганської області. На Кваснюка молодшого СБУ відкрило криміналье провадження.