Правоохоронці розбираються в махінаціях, які були допущені при проведенні капітального ремонту стадіону в школі № 27, розташованої на Люстдорфської дорозі, 33.

Кримінальне провадження за фактом шахрайства в особливо великих розмірах (ч.4 ст. 190 Кримінального кодексу) відкрито Київським відділом поліції.

В даний час суд задовольнив клопотання слідчих і дозволив доступ до кошторисів, актів виконаних робіт і іншим документам, які стали підставою для укладення договорів між управлінням капітального будівництва Одеської міської ради та ТОВ «Укрпромстрой» – фірмою, яка і проводила ремонт стадіону.

За словами депутатів міськради, станом на січень 2018 фірма ТОВ «Укрпромстрой» отримала понад 10 мільйонів гривень за роботи, які так і не були виконані до кінця. Причому кошторис збільшився, так як компанія заявила про необхідність перенести каналізаційні люки за межі футбольного поля. Однак вони так і залишилися на місці.

Нагадаємо, ремонт стадіону в школі №27, яка вважається найстарішою в Київському районі, почався в липні 2017 року. Міський голова, який проводив виїзну нараду з питань будівництва даного об’єкта, доручив завершити всі роботи на 1 вересня 2017.

Передбачалося, що на території буде облаштовано якісне футбольне, волейбольне, гандбольне поле, а також трибуни і спортивно-розвиваючі майданчики для дітей молодшого та старшого віку.

Однак, як видно, замість обіцяного стадіону є заасфальтована площадка, якість якої залишає бажати кращого.