Під Шабо другий тиждень горить стихійне звалище

0
27

Рятувальники продовжують гасити пожежу на стихійному звалищі, який почався ще 10 червня, біля с.Шабо, Білгород-Дністровського району Одеської області

Пожежа почалася через необережне користування вогнем невстановленою особою. За фактом пожежі в Шабовській сільській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і створена робоча група.

Відомо, що 10 червня, на гасіння пожежі були направлені пожежні розрахунки 16-ї державної пожежно-рятувальної частини та місцевої пожежної охорони с. Шабо. Для підвозу води задіяли техніку ВУЖКГ Шабо.

Тільки в перший день на гасіння пожежі було використано понад 100 кубометрів води, але в результаті високої температури і специфіки гасіння подібних пожеж, пожежа ліквідувати не вдалося. Всього ж до ліквідації пожежі залучалися два гусеничних грейдера, дві пожежні автоцистерни та п’ять цистерн для підвозу води.

Додамо, на сьогодні загоряння ще повністю не ліквідували. Сміттєзвалище продовжує тліти, забруднюючи навколишнє атмосферу.