Пам’ятник чекистам в Одеській області не поспішають прибирати місцеві можновладці

0
634
В Одеській області досі не знесений пам’ятник чекістам, який підлягає обов’язковому демонтажу, відповідно до закону про декомунізацію.
Про це на своїй сторінці в соцмережі розповів громадський діяч Руслан Демчук.
Пам’ятник війнам – чекістам досі займає центральне місце в селі Фонтанка Лиманського району Одеської області. Символ «червоного терору» спокійно стоїть на постаменті незважаючи на лист-висновок Українського Інституту Національної пам’яті, в якому йдеться про те, що монумент підлягає зносу згідно закону «про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (фашистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їхньої символіки».
“В Лиманському районі, Одеської обл., а саме в с. Фонтанка стоїть собі “гарнесенький, прибраний” істукан-символ “красного терору”, воїнам, бл@ть, чекістам.
Це ЩО????????
Татьяна Замковенко прошу Вас, як керівника апарату Лиманської РДА повідомити Голову Лиманської РДА,Приймак В.М., про факт не виконання вимог Закону “Про декомунізацію”
Геннадий Тефтул – ви як Голова Лиманської рай. ради маєте взяти відповідальність та вжити, підкреслюю, ЗАКОННІ заходи, щодо демонтажу цього “символа” катів Українців!
Прошу поширити цю інформацію у ЗМІ та серед громадськості.
Також зазначу наступне:
-якщо діюча влада не прибере цю ГИДОТУ з очей українців, то змушені будемо самотужки, силами націоналістичних рухів застосувати Закон “Про Декомунізацію”
Крапка!” – Пише на своїй сторінці громадський діяч.
Так само в коментарях є висловлені підозри про те, що землею, що має звільнитися після приберання пам’ятника, збираються заволодіти нечистоплотні ділки, яким потурає місцева влада.
«Відповідний лист (відповідь) був надісланий голові виконкому Фонтанської сільради.
За інформацією з власних джерел пані Мішина (голова) й сама хоче його зняти, а позаду стара будівля, на місті якої хочуть супермаркет збудувати, де ця споруда – має бути стоянка.
Тут треба ретельно підійти, бо землею хочуть заволодіти, недешевою»
Нагадаємо, Руслан Демчук вже неодноразово отримував погрози на свою адресу і на адресу своїх рідних через свою проукраїнську позицію, прямо називаючи прізвища та імена чиновників, що на його думку проводять на півдні Одеської області приховану проросійську і прорадянську політику.