8 липня Суворовський райсуд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці без права на заставу 23-річному хлопцю, обвинуваченому в згвалтуванні одеситки.
Запобіжний захід для його 22-річного брата, який також брав участь у злочині, оберуть пізніше.

Нагадаємо, увечері 16 липня 25-річна одеситка через мобільний додаток викликала таксі, щоб доїхати до центру міста. За викликом приїхав автомобіль, в салоні якого, крім водія, знаходився ще один хлопець. Молоді люди завезли дівчину в безлюдне місце, де, погрожуючи ножем, згвалтували її. Після цього хлопці залишили постраждалу в очеретах, а самі поїхали, прихопивши її сумку і мобільний телефон. У поліцію одеситці допоміг дістатися водій автомобіля, який проїжджав повз.
Злочинців затримали протягом кількох годин. З’ясувалося, що раніше вони вже потрапляли в поле зору правоохоронців, коли в травні цього року скоїли розбійний напад на іншу мешканку Суворовського району. Тоді суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з правом внесення застави. Незважаючи на те, що прокуратура звернулася з клопотанням про обрання більш жорсткої запобіжного заходу, рішення суду залишилося незмінним і після внесення застави зловмисники повернулися додому.