Одеський губернатор зажадав терміново закуповувати вакцини проти дифтерії

0
14

В запасах у лікарів Одеської області немає вакцин від дифтерії. Губернатор Одеської області Максим Степанов заявив, що необхідно терміново запастися цими ін’єкціями і почати прищеплювати дітей, поки не повторилася спалах інфекції як з кором.
Про це Максим Степанов заявив під час апаратної наради Одеської обласної держадміністрації.

“Користуючись можливістю звертаюся до всіх батьків – дифтерія ще більш небезпечне захворювання, ніж кір, у неї смертність 50%”, – заявив губернатор.

Також, за словами глави обласного управління охорони здоров’я В’ячеслава Полясного, для завершення вакцинації дітей в Одеській області від кору не вистачає ще 12 тис. ін’єкцій.

Степанов доручив Полясному в черговий раз звернутися до Кабміну з вимогою купити вакцини, що їх не вистачає для регіону або підписати розпорядження про одноразову закупівлю вакцин, яку Одеська ОДА готова провести в країнах Євросоюзу.

Додамо також, що багато батьків не хочуть використовувати вакцину індійського виробництва, а тим часом французький препарат “Інфанрікс” відсутній в аптечній мережі вже кілька років. Періодично він з’являється у продажу, але його швидко розкуповують.