Одеські поліцейські викрили групу шахраїв

0
136

Співробітники карного розшуку ГУНП в Одеській області затримали добре підготовлену групу шахраїв, трьох чоловіків та жінку, які майстерно обманювали пенсіонерок, відбираючи у них останні заощадження.

Як повідомляє прес-служба відомства, було встановлено, що зловмисники вирішили поживитися за рахунок пенсіонерки, яку помітили на вулиці Академіка Глушка.

Ввічливо звернувшись до жінки, вони поцікавилися, яку торговельну мережу вона вважає за краще. Довірлива жінка з радістю вступила в розмову з незнайомцями. Отримавши відповідь, підприємливі громадяни «щиро зраділи» і запевнили стареньку, що саме в цьому супермаркеті якраз проходить акція. Бабусі запропонували занадто вигідні умови для покупок. Ось тільки треба було підтвердити свою платоспроможність.

Почувши це, пенсіонерка засмутилася, адже грошей у неї при собі не було. Однак «доброзичливі» нові знайомі заспокоїли жінку і люб’язно погодилися проїхати до неї додому, щоб переконатися, що гроші у неї дійсно є. Тільки після цього, мовляв, їй буде дозволено скупитися з шаленими знижками.

Від такої привабливої пропозиції пенсіонерка не змогла відмовитися. Останні сумніви зникли, коли до компанії приєднався ще один «претендент» зробити вигідні покупки. Чоловік нібито випадково проходив повз і мав при собі гроші, тому зацікавився і захотів теж взяти участь в привабливою акції.

Акторські здібності шахраїв зробили свою справу – пенсіонерка повела «доброзичливців» до себе додому. Вже у квартирі, коли жінка дістала зі схованки всі свої заощадження, їй запропонували скласти їх в конверт і опечатати, адже тільки з цими банкнотами вона повинна була прийти в магазин, де її вже чекають. Після цього один із зловмисників узяв у пенсіонерки конверт, щоб остаточно переконатися, що вона його добре заклеїла, після чого повернув жінці. Ще раз привітавши «щасливця», правопорушники пішли.

Ні нових знайомих, ні своїх заощаджень бабуся більше так і не побачила. Зрозуміла вона, що стала жертвою аферистів, коли вирішила відкрити конверт, щоб ще раз перерахувати гроші. Однак замість своїх коштів пенсіонерка побачила там нарізаний папір.

Усі члени групи затримані, в даний час тривають слідчі дії.