Одеська міська рада на сьогоднішній сесії виділила Одеській єпархії Української православної церкви Московського патріархату земельну ділянку розміром 0,15 га. Ділянка, розташована на розі вулиць Пестеля і Хімічної, призначена під будівництво храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Депутат Ганна Позднякова в ході обговорення цього питання зазначила, що інші християнські конфесії, представлені в Одесі, стикаються з великими проблемами при оформленні проектів землевідведення. Яскравим прикладом, за її словами, є римсько-католицька церква, собор якої знаходиться на вул. Катерининській, 33. «Свого часу в цьому соборі був похований граф Ланжерон. Вже котрий рік їх питання не потрапляє на сесію. Прошу дати протокольне доручення розібратися з цим питанням», – звернулася вона до міського голови Геннадія Труханова і додала: «Шановні колеги, давайте, якщо ми допомагаємо церкви реалізовувати її законні права, надавати допомогу всім конфесіям».
«Давайте не будемо заздрити, що не будемо своїми брудними політичними відносинами втручатися у віросповідання. Якщо до нас буде звернення – незалежно від того, яка це конфесія, ми вирішимо ці питання. Храми будь-якої конфесії тільки на користь місту. Чим більше люди будуть спілкуватися за допомогою храмів і жити по божим законам, тим більше буде порядку і стабільності», – відповів їй мер.
Він також запевнив, що в церкві «молиться разом з парафіянами про нашу країну і її військо на ранкових і вечірніх молитвах». Нагадаємо, в березні з бюджету Одеси були додатково виділені 325 тис. грн. на утримання Спасо-Преображенського собору Української православної церкви Московського патріархату.