Одеська міськрада заборонила будівництво в «Зеленому театрі»

0
15
На XXII сесії Одеської міської ради депутати прийняли рішення про внесення до земельного кадастру «Зеленого театру» у вигляді території для забудови під дитячий майданчик з подальшим цільовим призначенням під експлуатацію «Зеленого театру» в такому вигляді, як це відбувалося раніше.
Складність процедури пояснюється тим, що в 2003 році земельну ділянку парку ім. Т.Г. Шевченко площею 1 Га 14 соток було виділено для організації «Світ атракціонів» для будівництва дитячого розважального комплексу. Під будівництво атракціонів віддали ділянку в розмірі 25 соток, який і являє собою «Зелений театр», решта території була відведена раніше під благоустрій. Відводилася територія з земель природно-заповідного фонду в 2003 році, в 2012 році були встановлені межі парку Шевченка, як природно-заповідного фонду та одночасно з цим було прийнято рішення з благоустрою території, в яку увійшов театр.
Для того, щоб не було нового будівництва, брали два рішення: про зміни виду використання земельної ділянки на 25 сотках. Але для того, щоб змінити умови користування старого договору, потрібно «посадити» договір до земельного кадастру, для того, щоб в установленому законом порядку змінити вид використання.
«Важливість питання – абсолютна для міста. Спекуляції і некомпетентність дестабілізують ситуацію в місті. Зелений театр був, є і буде в складі території парку Шевченка, він не буде забудовуватися. Щоб заборонити будь-який вид будівництва на території парку потрібно змінити ті рішення, які були по ньому раніше – під будівництво дитячого центру», – пояснив мер Одеси Геннадій Труханов.
Міський голова підкреслив, що «Зелений театр» залишиться таким, яким був і нічого там будувати не будуть. Це розуміє і місто, і інвестор. Відзначимо, що у інвестора також є зобов’язання перед містом – йому необхідно внести 20 мільйонів гривень на міський рахунок для проведення там реконструкції.