Одеситок залякують під час пологів

0
153
В одеських пологових будинках лякають стражданнями жінок, – заявляє молода мама, яка звернулася зі скаргою в мерію на корупцію в 7-му пологовому будинку.
“Хочу розповісти Вам, а заодно і поскаржитися на Одеський пологовий будинок №7, який розташований за адресою: м Одеса, Космонавтів, 11, – йдеться в листі одеситки. – Потрапила я туди 02.07.2017 року на сороковому тижні вагітності так як в мене почали відходити води.
Відразу ж хочу повідомити, що в нашому місті на момент моєї вагітності під егідою Одеської міської ради діяла програма «Здоров’я», згідно з якою в усіх пологовий будинках Одеси і жіночих консультаціях для вагітних, які мають Одеську прописку, всі аналізи, КТГ та УЗД робляться безкоштовно. Однак ніхто з лікарів її не дотримуватися, хоча з міського бюджету пологовим будинкам виділяються гроші на кожну породіллю та немаленькі. Гроші як платили, так і платимо.
При надходженні в пологовий будинок гроші в сумі 200 грн зібрали у фонд пологового будинку. Так ось, народила я 02.07.2017 в 15:00 годин.
Під час пологів до мене прийшов анестезіолог Гудімов А.А., який став зі мною торгуватися за те, що б зробити анестезію «епідуралку». Згодна, анестезія хороша, але хотів він за неї 100 або 150 дол. США. Зійшлися на 50.
При цьому він з усмішкою додав, чуєш, як кричить в сусідньому пологовому залі породілля? А це тому, що вона від уколу відмовилася, грошей шкода.
Після пологів викачка грошей стала більш відкритою і нахабною. Поклали мене на 3-й поверх, де знаходиться післяпологове відділення в «безкоштовну» палату.
На наступний день в палату прийшла заступник головного лікаря – Черниевская С.Г. і завідуюча пологовим відділенням – Таганова Т.Ю. Зайшовши до нас в палату, де перебували 4 породіллі нам заявили, що ми винні по 1000 грн., ніби-то за витрачене на нас світло під час пологів і на пральний порошок, яким миють підлоги.
До речі, 23.06.2017 пологовий будинок відкрився після щорічної дезінфекції та ремонту, однак в палаті дуже непогано почувалися прусаки. Всі дівчатка відмовилися, тоді завідуюча пологовим відділенням – Таганова Т.Ю. заявила, що ви дітей народжуєте, а грошей немає? Коли вона почула, що нам доведеться скаржитися на «гарячу» лінію мера, який виділяє гроші з міського бюджету, вони покинули палату.
Після цього почалося хамське ставлення. До дітей з медичного персоналу ніхто не підходив якщо навіть матері треба було відлучитися на УЗД. При виписці так само примудрилися взяти 200 грн “.