25 травня 2017 року Приморський районний суд міста Одеси визнав жінку винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 187 КК України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб).
Згідно з вироком суду, 24 квітня 2016 року звинувачена разом з чоловіком, особа якого не встановлена, перебуваючи в нічний час біля трамвайної зупинки по вулиці Новосельського в місті Одеса, побачили на лавці трамвайної зупинки дівчину, в руках якої знаходився мобільний телефон «IРНONE 6».
Реалізуючи свій злочинний умисел, чоловік підійшов до потерпілої, приставив до її горла ніж і почав вимагати віддати належний їй мобільний телефон. Під психологічним тиском дівчина віддала свій телефон.
Після цього обвинувачена разом з чоловіком дістали з кишені куртки потерпілої грошові кошти в розмірі 120 гривень, технічний паспорт на автомобіль марки «Mitsubishi Lancer» та платіжну банківську картку.
Таким чином, потерпілої було завдано матеріальної шкоди на загальну суму 18120 гривень.
Суд, дослідивши матеріали справи та заслухавши думку учасників, визнав жінку винною у вчиненні кримінального злочину і призначив їй покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.