Вранці в п’ятницю, 19 липня, жительку одного з одеських багатоповерхівок налякав гучний стукіт. Вийшовши подивитися, що відбувається, вона побачила картину, від якої перехоплює подих – прямо на її очах повісився безпритульний чоловік. Про це одеситка Любов Любушкін розповіла в Facebook.

«Я живу на 4 поверсі і чую стукіт, розумію, що щось ламають, в вікно не видно. Заснути не можу. Одягаюся і йду за будинком дивитися. Не знаю, що мене спонукало так швидко вийти. І тут на очах повісився чоловік », – написала вона.

Ще кілька хвилин і медикам б довелося констатувати смерть чоловіка, проте швидкі дії одеситки і хлопця, який прийшов їй на допомогу, дали їм можливість врятувати чоловіка. Тепер йому належить лікування, необхідні милиці і психологічна допомога.
«Життя ми врятували людині. Це виявився безпритульний Олександр. Дивишся в його очі і видно біль. Спасибі хлопцю, який не пройшов і підбіг. Спасибі дівчаткам, вони ж працюють двірниками у нас, до останнього були. Хочу сказати спасибі поліцейському, від шоку не запам’ятала його ім’я, він справжній чолов’яга – психолог, і бригадам швидкої допомоги», – підсумувала Любушкін.