Одесити в соцмережах активно виступили на підтримку заарештованих лікарів

0
34

Громадськість Одеси в останні дні розбурхана новиною про арешт лікарів Into-Sana за звинуваченням у смерті пацієнта в 2017 р нібито з їхньої вини.

Соціальні мережі не стали винятком, адже, за словами користувачів, практика цих лікарів наповнена безліччю історій з врятованими життями і відновленим здоров’ям.

Пацієнти розміщують на своїх сторінках пости з висловлюваннями на підтримку лікарів: «Олександр Пальжок дуже хороший лікар! … Ніколи б не подумала, що цей достойний чоловік може опинитися в такій складній ситуації, як зараз. … Я вірю в справедливість для лікарів, яким зобов’язана життям. Я вірю в переможний світанок в цій безсоромній темряві розуму. Олександр Пальжок і Костянтин Подоплєлов, ми всією сім’єю з вами!», – пише одеситка Катерина Г.

Проблема не залишила байдужою і лікарську громадськість Одеси.

«Немає сил мовчати, коли докторів з великої літери, відверто, поливають брудом. Всі хто з ними працюють, знають, що ці люди не залишають пацієнтів, навіть коли йдуть додому і лікують їх в режимі нон-стоп 24/7», – пише Катерина К.

«Я дізналася дуже тривожну, розумом не збагнути для мене і багатьох колег новина! Перебуває під домашнім арештом мій вельмишановний колега, лікар від Бога, не побоюся цих слів, Людина з великої літери. З правильними моральними засадами, непохитними принципами. Я бачила, як він працює, як він рятує життя хворих, як на руках відносить хворого в туалет, як каже з ними. Ви багато бачили таких лікарів? … Досить полоскати його прізвище, вистачить нести ахінею. Ви знаєте скільки їм врятовано життів? … “Полювання на відьом”, скільки це триватиме? Я думаю, мене підтримає багато колег, це нечувано, це пригнічує, це розчаровує остаточно в людях », – написала на своїй сторінці лікар-патологоанатом ООПАБ Юлія Т.