Одесити просять Порошенко відновити Будинок Руссова

0
39
На сайті президента України зареєстрована петиція, автори якої просять Петра Порошенка відновити будинок Руссова і Лібмана.
Петиція була опублікована 9 жовтня, на момент публікації вона зібрала тільки 17 підписів.
“Нас обурює байдужість і потурання державних органів охорони культурної спадщини та органів місцевого самоврядування. Цим кричущим прикладом порушення Закону України “Про охорону культурної спадщини” нехтує навіть Міністерство культури. Досить сказати, що в міністерстві закривають очі на звернення громадськості, в яких йдеться про помилкове найменування Будинку Руссова в Державному реєстрі нерухомих пам’яток України. Там він названий “будинком Руслових”, – пише автор петиції Марат Якупов.
Нагадаємо, Будинок Руссова офіційно перебуває на реконструкції з 2004 року. За цей час він кілька разів горів. На територію старовинного особняка могли пробратися всі бажаючі: починаючи від любителів Селфі, закінчуючи бомжами. Остання пожежа сталася 30 вересня. Після цього міська влада вирішила поставити біля Будинку Руссова цілодобову охорону.
Нагадаємо, щоб петиція про відновлення Будинку Руссова потрапила на стіл Петру Порошенко, її повинні підписати 25 тисяч чоловік за три місяці.