Одесит викрав колишню дружину

0
17
32-річному одеситові повідомлено про підозру після того, як він викрав свою колишню співмешканку та спробував вивезти її в інше місто.
Про це повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції Києва.
Із заявою в поліцію звернулася подруга жінки, яку чоловік силою змусив сісти в автомобіль Mercedes Benz, після чого машина зникла в невідомому напрямку.
Встановлено, що 32-річний чоловік за сприяння приятеля прибув до Києва. Чоловіки підстерегли дівчину біля під’їзду і, погрожуючи ножем, посадили її в автівку і поїхали в напрямку Одеси. У салоні автомобіля правопорушник кілька разів ударив потерпілу. Правоохоронці біля міста Умань зупинили автомобіль, в салоні якого знаходилися двоє чоловіків і побита дівчина. Незабаром чоловік пояснив таку поведінку бажанням помиритися, і змусити дівчину повернутися додому.
Цивільне подружжя раніше проживали разом в Одесі. Восени вони розійшлися, і 23-річна дівчина переїхала до Києва, де орендувала житло і вчилася на курсах.
Зараз місцева прокуратура підготувала клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.