Голова обласної адміністрації Максим Степанов пообіцяв провести ремонт в дитячо-юнацькій спортивної школі №10 в Одесі. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.
У цій спортшколі близько 300 дітей займаються гімнастикою. Заняття проводяться в жахливих умовах: немає опалення і електрики, всюди пліснява, зал в аварійному стані.
“Те, що я там побачив, це просто знімальний майданчик для фільмів жахів. Холодно. Темно. Цвіль. Діти займаються спортом в приміщенні, яке підсвітлюють ліхтариками! немає електричного освітлення, немає опалення. Тренуватися в куртках діти не можуть – вид спорту не дозволяє . Одягаються якомога тепліше. Батьки кажуть, що взимку тут два градуси”, – розповів М.Степанов.
За його словами, керівництво області домовилося з товариством “Динамо” і в наступному році на їх території розпочнеться будівництво спорткомплексу, де діти будуть займатися гімнастикою.
“Однак до цього тут потрібно зробити хоча б косметичний ремонт. Я знайду спонсорів, які підуть нам назустріч. Ремонт будемо робити в найкоротші терміни, щоб перерва в заняттях була невеликою. Навіть якщо зі спонсорами буде напряг, ремонт в цьому приміщенні ми зробимо”, – підкреслив голова ОДА.