Обвалення в центрі Одеси – впала стіна пам’ятника архітектури, мешканців відселять

0
30

В будинку №40 по Ніжинській вулиці сьогодні вночі звалилася стіна.

В результаті НП постраждала одна квартира, що залишилася без кухні, і дворовий туалет. Квартира приватизована, в ній живуть двоє людей – літня жінка-інвалід та її син.
«Син власниці якраз вийшов в аптеку, коли звалилося. Її завалило, але травм вона не отримала. Тільки сильно злякалася», – розповів сусід потерпілих Станіслав.

Жінку все ж довелося госпіталізувати: вона діабетик, і від переляку в неї піднявся цукор.

Всього в цьому будинку, який, до речі, є пам’яткою архітектури, 14 квартир, в яких проживає 41 особа. Будівля з 2015 року стояла в черзі на капремонт, але не дочекалася. Після обвалення її відключили від газопостачання.

«Зараз розглядається питання про надання людям житла з фонду тимчасового проживання, – заявив директор муніципального департаменту міського господарства Олександр Козловський. – Будинок оглянуть експерти, які повинні визначити вартість ремонту і його доцільність. Після цього ми приймемо рішення щодо подальшої долі флігеля. Я так думаю, треба буде здійснити розбирання завалу і посилити конструкції тієї частини будівлі, яка прилягає до обвалу. Будемо або відновлювати, або відселяти людей на постійне місце проживання».