Велика пожежа сталася сьогодні на території Великодолинського лісництва в Овідіопольському районі.

Як повідомляє прес-служба облуправління ГСЧС, виклик про загорпння сухої трави біля селища Великодолинське надійшов о 6 годині ранку. По прибуттю на місце рятувальники побачили, що горить підстилка в лісі змішаного типу на території лісництва.

Через півтори години пожежу на площі 1,8Га вдалося ліквідувати. Передбачувана причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

ГСЧС нагадує, що під час спеки збільшується ймовірність пожежі в екосистемах. У зв’язку з цим забороняється розводити і залишати багаття в лісовій та парковій зоні. Випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч з господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

«Пам’ятайте, що багаття може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару грунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню! Якщо ви помітили загоряння в лісах, посадках і на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101», – закликають рятувальники.