В Одесі затримали злодія, який зрізав кабелі електромережі ГКБ №1. Як повідомив радник начальника одеської поліції Руслан Форостяк, вчора в лікарні сталася катастрофа – зникла електромережу в одному з корпусів з операційними, і пропала напруга на обладнанні, життєво необхідному для пацієнтів.

«Персонал лікарні цілу добу працював в авральному режимі, перевели частину пацієнтів до іншого корпусу, операції продовжували робити рукам, ще як за часів Царя Гороха. Цілу добу намагалися відновити електропостачання, кидали перенесення з робочого корпусу, і раптом сьогодні зникає електроживлення і там. На горище даху залазить особисто заст. головного лікаря по технічному оснащенню Віталій Моспаненко, де зустрічає ніс до носа негідника, який зрізав кабелі. Злодій кинувся бігти горищем на сусідні будівлі, а Віталій, викликавши поліцію, мужньо кинувся за ним », – розповів Форостяк.

Затримати злодія вдалося тільки через квартал від лікарні на вулиці Болгарській, де медик утримував зловмисника до приїзду поліцейських.

В результаті злодія доставили до Хмельницького відділ поліції і затримали в порядку ст. 208 КПК України

«Вирішується правова кваліфікація злочину і наслідків, до яких призвели дії негідника. Справа на особистому контролі начальника ГУНП Дмитра Головіна. Але це ж яким треба бути відморожених, щоб різати кабелі в діючій лікарні? », – додав Форостяк.