Сьогодні ввечері аеропорт Одеса відправить перших пасажирів через новий термінал. Про це «Одеської життя» повідомили в прес-службі «Міжнародного аеропорту Одеса».

Запуск нового терміналу буде відбуватися в кілька етапів.
«Спочатку в новий термінал будуть перенесені внутрішні рейси, потім – міжнародні. Перенесення обслуговування рейсів «на виліт» завершиться протягом літа », – пояснив директор« Міжнародного аеропорту Одеса »Павло Прусак.
Першими новим залом вильоту скористаються пасажири авіакомпанії «Моторсіч» – сьогодні о 17:50 вони відправляться з Одеси до Києва рейсом – M9251.
Після цього в новий термінал перенесуть обслуговування вильотів рейсів Одеса-Київ авіакомпаній МАУ і SkyUp. Однак в цих компаніях не змогли уточнити терміни переїзду.
«До кінця цього місяця дійсно планується перевести внутрішні рейси МАУ в новий термінал. На даний момент ми очікуємо від керівництва аеропорту офіційного повідомлення про це. Тільки після цього зможемо назвати дату вильотів з нового терміналу », – розповіли« Одеської життя »в прес-службі МАУ.
Реєстраційна зона знаходиться на першому поверсі нового терміналу. Пункти контролю авіаційної безпеки, паспортного і митного контролю розташовані на третьому поверсі.
Відзначимо, загальна площа будівлі нового терміналу становить 29000 кв. м. Термінал зможе обслуговувати тисячі пасажирів на годину і близько 3 млн пасажирів на рік.